7/24 Destek Hattı

Sık Sorulan Sorular

Siparişimi Nasıl Oluşturabilirim?
Satın almak istediğiniz ürünü sepete attıktan sonra sepetinize giderek siparişi tamamlayabilir, teslimat bilgilerini doğru girip girmediğinizi kontrol edip ödeme butonunu tıklayarak onaylayabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?
Sipariş bilgilerinize anasayfada bulunan sipariş takip butonundan veya üye girişi yaparak aşamalarına, kargolandı ise kargo takip numaranıza erişebilir, kargo takibini de sağlayabilirsiniz.

Sipariş Teslimat Süresi Nedir?
Ürünlerimizin %100 ü stoklarımızda mevcut olduğundan aynı gün kargo (Bir İş Günü) yapılabilir konumdadır. Özel tasarım ve üretim ürünlerinde kargolama süreci esneklik gösterebilir. Müşteri Temsilcimizden anlık destek alarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan mevkii ya da birimlere teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir Kargo firmalarının dağıtım yapmadığı bölgelerde ürünlerini şubeden teslim almanız gerekebilir.

Ürünüm Eksik Geldi Ne Yapmalıyım?
Siparişinizi teslim alırken ürünlerinizi ve faturanızı kontrol etmelisiniz. Eksik veya hasarlı bir ürün tespit ettiğinde tutanak tutmalısınız. Ürünü teslim aldıktan sonra eksik parça tespitiniz olduysa Müşteri Temsilcimize başvurmanız durumunda fabrikadan eksik parçanın teminini sağlayabiliriz.

Siparişimi Başka Adrese Gönderebilir miyim?
Siparişinizi oluşturma esnasında kargo teslim adresine yazdığınız adrese teslimat sağlanacaktır.

Toplu Sipariş Verebilir miyim?
Tek Arasta 'dan yaptığınız alışverişlerde stokların yeterli olması durumunda ürünleri toplu satın​ ​alım​ ​yapabilirsiniz​.​Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetlerimizden ya da 0850 305 20 62​ ​numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.